Krótka opowieść o firmie zaczyna się w kwietniu 2013 roku na terenie Siemianowic Śląskich. Jako że nie lubimy robić czegokolwiek na przysłowie pół gwizdka, to od samego początku jedno było pewne – naszym wyróżnikiem ma być wysoka jakość.

Valla Trade

To w tamtym czasie popełniliśmy pierwsze błędy przy montażu ogrodzeń, zdarzyło nam się spalić automatykę bramową czy zamówić drzwi o nieprawidłowej wysokości. Wszelkie usterki i niedopatrzenia oczywiście naprawialiśmy, a każda pojedyncza porażka była dla nas okolicznością, z której wyciągaliśmy wnioski. Dzięki aktywnej postawie i samozaparciu przeszliśmy przez wiele trudności, które pozwoliły nam na podniesieniu swoich kompetencji. Ciągle przyświecała nam wizja, w której dojdziemy do perfekcji w doborze materiałów i sposobu ich montażu. Obecnie mamy świadomość, że nie jest możliwe osiągnięcie ideału absolutnego… wiemy natomiast, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do niego dążyć!

Przez lata pracy w branży budowlanej, w końcu zbudowaliśmy świetny zespół. Wspólnie podnosimy jakość naszych produktów i usług. Wraz ze wspólnym zdobywaniem i wymianą doświadczeń zdefiniowaliśmy też czym jest ta wysoka jakość, która przyświecała nam od samego początku. Dzisiaj wiemy, że zaczyna się ona w momencie pierwszej rozmowy telefonicznej, trwa przez cały proces obsługi oraz kontrole jakościowe materiałów i prac budowlano-montażowych, kończąc na działaniach serwisowych i dbałości o relacje z naszymi Klientami. Szczególnie w tych trudnych chwilach stajemy na wysokości zadania i naszą postawą udowadniamy, że można nam zaufać.

Pozytywne relacje biznesowe oraz zaufanie stanowią trzon naszych działań. Nasze szczere zaangażowanie w rozwój tych więzi i aktywny networking pozwoliły nam na współpracę z tysiącami Kontrahentów zarówno na terenie Polski, jak i kilkunastu krajów Europy. Działamy na zasadzie równorzędnego partnerstwa, w którym za nasz sukces uznajemy wygraną naszych Partnerów.

Upload Image...

Bezpieczeństwo naszych Kontrahentów jest dla nas kluczowe. Dobór odpowiednich rozwiązań daje pewność spełnienia oczekiwań użytkowników.

Mężczyzna garnitur

Pisemne gwarancje dotyczące świadczonych przez nas usługi zapewniają spokój, że właśnie w tym najmniej oczekiwanym momencie jesteśmy gotowi do pomocy. Nasze urządzenia zapewniają ochronę wielu domów, zakładów przemysłowych i obiektów użyteczności publicznej. Zabezpieczamy również tereny budowy i miejsca prowadzenia imprez masowych.

Stanowimy zespół, w którym filarem wszystkich procesów jest zarządzanie przez wartości. Pozytywny efekt naszych prac jest wynikiem synergii i zespołowego działania. Członkowie tego zespołu dążą do ciągłego rozwoju swoich umiejętności, co przekłada się na rozwój organizacji, którą wspólnie tworzymy. Wszelkie innowacje, ulepszenia i modernizacje prowadzimy dla Was, naszych Klientów, Kontrahentów i Partnerów w biznesie. Wspólnie możemy więcej.

VALLA GROUP

Marcin Ćwirko
ul. E. Orzeszkowej 24/6
41-103 Siemianowice Śląskie
NIP 6431758934
REGON 243209973

 

VALLA SYSTEM Sp. z o.o.

– Jesteśmy częścią VALLA GROUP

ul. E. Orzeszkowej 24/6
41-103 Siemianowice Śląskie
NIP 6431775766
KRS 0000912106

Salon sprzedaży
VALLA SYSTEM

Ogrodzenia, bramy garażowe, stolarka okienna i drzwiowa, automatyka

ul. E. Orzeszkowej 24/6
41-103 Siemianowice Śląskie
system@valla.pl

VALLA TRADE

– Jesteśmy częścią VALLA GROUP

Sprzedaż hurtowa i eksport
ul. Łącząca 1
41-103 Siemianowice Śląskie
Teren firmy Kotłomontaż Sp. z o.o.; pokój 80
trade@valla.pl

VALLA RENTAL

– Jesteśmy częścią VALLA GROUP

Wypożyczalnia i sprzedaż ogrodzeń tymczasowych
ul. Łącząca 1
41-103 Siemianowice Śląskie
Teren firmy Kotłomontaż Sp. z o.o.; pokój 76
rental@valla.pl

MAGAZYN

ul. Łącząca 1
41-103 Siemianowice Śląskie
Teren firmy Kotłomontaż Sp. z o.o.