Ogrodzenie przemysłowe, które ma spełniać wszystkie założone funkcje, musi być przemyślanym i rzetelnie zaprojektowanym konceptem. Warto w tym zakresie polegać na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu projektantów, konstruktorów i montażystów.

 

Łukasz Malina

Specjalista ds. sprzedaży

Ogrodzenia bramy

Bramy przesuwne samonośne

Gwarancja bezawaryjnej i sprawnej pracy. Bramy przesuwne dostępne są w trzech seriach PI, GARDIA oraz MODEST. Bramy z serii PI przeznaczone są do zamknięcia wjazdów o szerokości do 16 m, a w przypadku zastosowania dwóch bram zbieżnych (2 x 12 m) do 24 m. Każda z opcji posiada podwójną ramę prowadzącą, podwójny słup zamykający wyposażony w chwytak, tylną podporę stabilizującą skrzydło po jego otwarciu. Bramy GARDIA i MODEST przeznaczone są do ogradzania obszarów przemysłowych, przedszkoli czy osiedli. Dostępne są w wersji ręcznej lub automatycznej. Wersja automatyczna zalecana jest w miejscach, gdzie zachodzi potrzeba częstego otwierania i zamykania bramy.

Bramy składane

Bramy składane

Bramy składane V-KING oraz TRAFFIC sprawdzą się przede wszystkim w miejscach, gdzie decydujące znaczenie ma prędkość otwierania. To produkt dedykowany centrom logistycznym, osiedlom mieszkaniowym, strzeżonym parkingom oraz obszarom działalności przemysłowej.

Ogrodzenie

Ogrodzenie sportowe

Przemyślane ogrodzenia dedykowane oparte na rozwiązaniach systemowych. System sportowy stanową elementy ogrodzeń przemysłowych: panele kratowe VEGO, słupy sportowe o podwyższonym przekroju i wysokości, słupy z instalacjami piłko-chwytowymi oraz elementy kontroli dostępu. Ogrodzenie sportowe dostępne jest w zakresie wysokości od 3 do 6 m. Panele i pozostałe elementy ogrodzenia można pomalować na dowolny kolor z palety RAL. System objęty jest gwarancją antykorozyjną w do 10 lat.

Brama

Bramy skrzydłowe i furtki

Systemowe rozwiązania dla przemysłu i domu. Dostępne w systemach BASTION, GARDIA, GARDIA Light, MODEST, GARDEN. W każdej kombinacji to niezawodne połączenie bramy i furtki w zestawie z słupami nośnymi oraz kompletem zawiasowo-zamkowym. Systemy bram i furtek zabezpieczone są antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lup poprzez system Duplex: ocynkowanie ogniowe + powleczenie poliestrowe.

Panele kratowe

Ogrodzenia panelowe VEGA

Panele kratowe 2D i 3D to uniwersalne rozwiązanie, która znajdzie zastosowanie zarówno w obszarach przemysłowych i prywatnych. Cechą charakterystyczną dla paneli 2D (bez przetłoczeń) jest podwójne wzmocnienie poziome drutu o większej średnicy, nadając im sztywność. Natomiast w przypadku paneli 3D to przetoczenia nadają im stabilność. Ilość przetoczeń jest ściśle związana z wysokością panelu.