Bramy przemysłowe to nie tylko aspekt funkcjonalności i wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Współcześnie te bramy to spójna estetyka elementów, duża możliwość doboru kolorystyki i akcesoriów oraz swoboda i ergonomia obsługi. Elastyczność oferty pozwala na dobranie rozwiązań dedykowanych konkretnym obiektom.

 

Michał Urbańczyk

Kierownik salonu sprzedaży

Brama segmentowa

 

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe dostępne są w trzech wariantach MakroPro 2.0 i MakroPro Alu 2.0 z pakietem termoizolacyjnym (ThermoSet) w standardzie oraz MakroTherm z panelem INNOVO o grubości 60 mm. Każda z opcji to szeroki wybór sposobu prowadzenia, dzięki czemu nie potrzebujemy wolnej przestrzeni przed halą. Wzór bramy segmentowej można dostosować do elewacji, uzupełniając ją o niezbędne elementy takie jak okna, drzwi czy panele wentylacyjne. Dzięki zaawansowanym systemom automatyki brama segmentowa jest niezawodnym elementem wyposażenia hali.

 

Brama segmentowa PRIME

Brama garażowa PRIME to równowaga między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem. Segmenty bramy zbudowane są z paneli INNOVO 60 mm. To unikalny panel o zamkniętej budowie, 5-warstwowym zgięciu blachy w miejscu mocowania zawiasów, zapewniający mocną konstrukcję. Wypełnienie ciepłą pianką oraz systemy uszczelnień i osłon przekładają się na świetne parametry termoizolacji bramy garażowej. Panel INNOVO dostępny jest w dwóch wersjach: bez przetoczeń „G” oraz z przetoczeniami wysokimi „W”

 

Bramy roletowe

To nowoczesne rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Brama roletowa posiada w pakiecie napęd elektryczny. Taka brama daje możliwość wyboru metody montażu. Montaż na zewnątrz w skrzynce rekomendowany jest wszędzie tam, gdzie warunki zabudowy uniemożliwiają montaż wewnątrz pomieszczenia (z powodu braku wystarczającego nadproża lub przestrzeni bocznych). Bramę można uzupełnić o przeszklenia, profile wentylowane oraz drzwi aluminiowe.