Dla przemysłu

Ogrodzenia z siatki zgrzewanej

Siatka zgrzewana jest świetną alternatywą dla powszechnie stosowanej w Polsce siatki plecionej. Jest to ogrodzenie dostarczane również w rolkach, lecz za siatką zgrzewaną w stosunku do plecionej przemawiają następujące argumenty:

Bramy segmentowe

Elementy konstrukcyjne bramy wykonywane są ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej farbami poliestrowymi (panele).

Szlabany

Nowoczesne szlabany idealnie nadają się do obiektów publicznych, wspólnot mieszkaniowych, przedsiębiorstw i zastosowań przemysłowych. Posiadamy w ofercie szlabany elektromechaniczne, które są najczęściej stosowanym typem szlabanów.

Pawilony i portiernie

Oferujemy Państwu gotowe rozwiązania w zakresie pawilonów i portierni, które wykonane są na podstawie zabezpieczonej przed korozją konstrukcji zapewniającej trwałość tych obiektów. Na życzenie mogą być wyposażone w WC i inne udogodnienia.

Stopy betonowe

Jako wiodący polski producent podstaw betonowych do ogrodzeń tymczasowych, które są kluczowym elementem każdego systemu ogrodzeń tymczasowych, dokładamy wszelkich starań aby nasz produkt spełniał wymagania stawiane przez naszych Klientów.

Gabionowe konstrukcje oporowe

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem konstrukcji oporowych, ze szczególną specjalizacją w zakresie konstrukcji gabionowych w technologii tradycyjnej (grawitacyjnej) oraz wykonywanych w technologii zbrojenia gruntu.

Usługi eksperckie

Świadczymy usługi w zakresie ekspertyz budowlanych oraz wykonawstwa projektów zamiennych konstrukcji obiektów budowlanych.

Środki czyszczące i impregnujące

Oferujemy Państwu szeroką gamę specjalistycznych preparatów do impregnacji, renowacji i czyszczenia materiałów budowlanych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z filmami promocyjnymi.

Profesjonalny montaż

Całkowicie bezcelowa jest inwestycja w dobre produkty, które nie zostaną poprawnie zamontowane. Przeczytaj dlaczego warto zlecić montaż właśnie nam!

Usługi transportowe

Świadczymy usługi transportowe naszym Klientom zarówno w zakresie oferowanych przez nas produktów jak i produktów z zewnątrz.

W razie pytań zapraszamy Państwa do konsultacji z naszym działem handlowym valla@valla.pl