Przesłony J-WALL

Przesłony do ogrodzeń panelowych J-WALL

Z myślą o osobach, które pragną zaznać prywatności we własnym ogrodzie i uwolnić się od ciągłych spojrzeń przechodniów i sąsiadów wprowadziliśmy do oferty przesłony do ogrodzeń panelowych J-WALL.

Bezpośredni kontakt:
+48 733 323 245

J-WALL stanowią jedyny system pionowego montażu, który sprawdza się jednocześnie w przypadku paneli przetłaczanych oraz płaskich (bez przetłoczeń). Sposób instalowania przesłon jest prosty i wyjątkowo intuicyjny, a także nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi.

Przesłony do ogrodzeń Steel & Zinc

Jest to nasz podstawowy model przesłon do ogrodzeń panelowych, ze szczególnym przeznaczeniem do ogrodzeń ocynkowanych ogniowo. Przesłony Steel & Zinc są produkowane ze stali ocynkowanej pierwszej jakości zgodnie z PN-EN 10326. Stalowe przesłony Steel & Zinc wraz ze stalowymi panelami ogrodzeniowymi stanowią doskonałe połączenie tego samego materiału. Takie dopasowanie jest gwarancją długowieczności zarówno ogrodzenia, jak i samej przesłony.

Przesłony do ogrodzeń Steel Protect+

Przesłony z tej serii stanowią idealne uzupełnienie ogrodzeń panelowych w podstawowych kolorach występujących na rynku. Przesłony Steel Protect+ wykonane są z ocynkowanej blachy stalowej powlekanej dodatkowymi organicznymi warstwami ochronnymi oraz dekoracyjnymi. są one dwustronnie powleczone w kolorze grafitowym RAL 7024, ciemnozielonym RAL 6020 lub czarnym RAL 9005. Przesłony Steel Protect+ są produkowane ze stali pierwszej jakości zgodnie z PN-EN 10326. Stalowe przesłony Steel Protect+ wraz ze stalowymi panelami ogrodzeniowymi tworzą spójną całość pod kątem trwałości i niezawodności. Dodatkowo ta idealna kompozycja wizualna jest gwarancją najwyższej estetyki rozwiązania.

Przesłony do ogrodzeń Birch Classic

Elegancki, stylowy i klasyczny, a jednocześnie idealnie wpasowujący się w nowoczesne trendy architektury. Taki jest system przesłon Birch Classic. Listwy systemu wykonane są z drewna brzozowego pochodzącego z europejskich lasów, a dokładniej z kilkuwarstwowej brzozowej sklejki, zapewniającej wieloletnią trwałość tego systemu. Przesłony Birch Classic są już na etapie produkcji poddawane procesowi olejowania, który wydobywa i utrwala naturalny kolor drewna, a także zapewnia doskonałe zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi.

Przesłony do ogrodzeń Evergreen

Z myślą o zwolennikach zieleni stworzyliśmy przesłony Evergreen. Jest to najbardziej uniwersalny system przesłon, który można zastosować na dowolnym ogrodzeniu, balustradzie, pergoli, altanie, czy innym miejscu, w którym zależy Państwu na zachowaniu prywatności. Przesłony Evergreen charakteryzuje wyjątkowa wytrzymałość nawet na najbardziej ekstremalne czynniki atmosferyczne, dzięki wykorzystaniu w procesie ich produkcji PVC odpornego na promieniowanie UV oraz ocynkowanego drutu nośnego. Rozwiązanie to doskonale komponuje się z naturalną zielenią i jest jej uzupełnieniem.

Jeśli przesłony do ogrodzeń panelowych, to dlaczego właśnie J-WALL?

1. Idealnie dopasowanie materiałów

Przesłony serii Steel & Zinc oraz Steel Protect+ wykonane są z takich samych materiałów, jak same panele ogrodzeniowe. Takie dopasowanie zapewnia jednolity wygląd oraz zapewnienie tych samych parametrów ogrodzenia i przesłony.

 

2. Dobór materiałów

Materiały wszystkich przesłon są przystosowane do użytku zewnętrznego. Przesłony do ogrodzeń panelowych Steel & Zinc są ocynkowane, w celu ich ochrony przed korozją. Steel Protect+ są dodatkowe powlekane powłoką poliestrową dodatkowo zabezpieczającą przed warunkami atmosferycznymi i zapewniającą wysokie walory estetyczne. Listwy do przesłony Birch Classic są olejowane już na etapie produkcji, a Evergreen produkowane są przy wykorzystaniu ocynkowanego drutu nośnego.

 

3. Trwałość kolorów

Zarówno powłoki poliestrowe (Steel Protect+), olej do drewna (Birch Classic) oraz PVC (Evergreen) wykorzystywane do produkcji zapewniają trwałość kolorów w czasie, w szczególności pod wpływem promieniowania UV. Nie dochodzi do przebarwiania jak ma to miejsce w przypadku niektórych przesłon plastikowych dostępnych na rynku.

 

4. Nowoczesne wzornictwo

Tworzeniu systemu przesłon J-WALL towarzyszyły konsultacje z technologami w celu zapewnienia ich odpowiedniej trwałości, ale także z projektantami ogrodów, no i oczywiście z architektami. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom Klientów i dopasować się do nowoczesnego wzornictwa.

 

5. Uniwersalność zastosowania

Przesłony do ogrodzeń J-WALL stosowane mogą być do zdecydowanej większość paneli ogrodzeniowych dostępnych w sprzedaży. Przesłony są kompatybilne z następującymi systemami ogrodzeń:

  • panele z przetłoczeniami np. Wiśniowski: Vega B, Vega B Light; Betafence: Nylofor 3D, Nylofor 3D Light II, Nylofor 3D PRO, Nylofor 3D Super, Nylofor 3D City; oraz inne o osiowym rozstawie drutów pionowych 50 mm i średnicy drutu pionowego do 5 mm,
  • panele płaskie (bez przetłoczeń) np. Wiśniowski: Vega 2D; Betafence: Nylofor 2D; oraz inne o osiowym rozstawie drutów pionowych 50 mm i średnicy drutu pionowego do 5 mm,
  • dodatkowo przesłony Evergreen mogą być montowane w ogrodzeniach z siatki plecionej oraz zgrzewanej, a także w ogrodzeniach panelowych o niestandardowym rozmiarze oczek.

 

6. Przesłony do ogrodzeń J-WALL są w 100% produkowane w Polsce

Produkcja odbywa się w całości na terenie Polski. Jest to gwarantem wysokiej jakości zarówno samych materiałów jak i finalnego produktu.

 

7. 24-miesięczna gwarancja producenta

Producent przesłon. udziela 24-miesięcznej gwarancji na każdy ze swoich produktów. Gwarancja zapewnia spokojny sen, podczas gdy Twoje przesłony do ogrodzeń panelowych osłaniają Cię przed wzrokiem ciekawskiego sąsiada

J-WALL // Bo każdy ma coś do ukrycia!

W razie pytań zapraszamy Państwa do konsultacji z naszym działem handlowym +48 733 323 245 valla@valla.pl