Słyszeliście Państwo o niesolidnych firmach w branży budowlanej i obawiacie się niefachowego podejścia do montażu bramy czy ogrodzenia?

Mamy dla Państwa złe wieści. Partactwo wśród firm w branży budowlanej jest obecnie bardziej normą niż tylko przykrą niespodzianką

Znalezienie dobrego fachowca w branży budowlanej jest obecnie tak samo trudne, jak dotarcie do dobrego mechanika samochodowego. Dlatego u podstaw naszej działalności leży jakość, zarówno oferowanych produktów, jak i usługi na najwyższym poziomie. JAKOŚĆ – nie jest to w naszym przypadku wyświechtane słowo, a cel który przyświeca nam od samego założenia firmy. Zatem dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług?

przesuń palcem >

Co oferujemy?

Jakie są zagrożenia? O co dopytać fachowca?

Tape

Całościowe podejście od pomysłu po realizację

Doradzamy Państwu wybór odpowiednich materiałów, wykonujemy niezbędne pomiary i dbamy o to, aby wszystko zmontować po Państwa myśli.

Może się okazać, że brak komunikacji między sprzedawcą a wykonawcą doprowadzi do problemów w czasie realizacji lub obniżenia estetyki wykonania. Warto zatem wszystko zlecić jednej firmie od początku do końca.

Montaż

Kompleksowe wykonawstwo bez ukrytych kosztów

Wykonujemy nasze prace kompleksowo, w taki sposób aby jak najmniej Państwa absorbować. Zawsze spisujemy z Klientem przejrzystą umowę, w której zawarte są wszystkie nasze obowiązki.

Brak spisania umowy i jasnego określenia obowiązków, może skutkować przykrymi niespodziankami przy dostawie materiału i rozliczeniu montażu. Warto wiedzieć (i mieć to na piśmie!!) co dokładnie zamawiamy, ile to ma kosztować, no i jakim terminie zostanie wykonane. Nie warto robić takich ustaleń wyłącznie słownie – to jest pole do popisu dla nieuczciwych fachowców.

Wieloletnie doświadczenie

Pracowaliśmy już dla kilkuset zadowolonych Klientów, gdzie zmontowaliśmy tysiące metrów ogrodzeń i setki bram. Dlatego mówimy, że nasze doświadczenie mierzymy w kilometrach zmontowanych ogrodzeń. Jesteśmy z tego dumni!

Warto dowiedzieć się, czy firma i jej pracownicy posiadają odpowiednie referencje w danym temacie, czy jednak montują dany produkt po raz pierwszy. Co tu dużo mówić: Doświadczenie czyni mistrza.

Oryginalne części

Stosujemy wyłącznie części i akcesoria przewidziane do użytku przez producentów. Nie korzystamy z nieoryginalnych zamienników, gdyż pół-środki prowadzą do ćwierć-rezultatów, a nas interesuje jedynie pełne Państwa zadowolenie.

Zamienniki i inne części niedopuszczone przez producentów najczęściej są produktami niższej jakości i bardzo często mogą powodować utratę gwarancji na produkty.

Montaż

Niezbędny sprzęt montażowy

Posiadamy niezbędny sprzęt do wykonania zleceń, których się podejmujemy. Jest to wszelkiego rodzaju sprzęt budowlany i pomiarowy, dzięki któremu prowadzimy prace w sposób poprawny od strony technicznej jak również estetyczny.

Bez niezbędnego sprzętu pomiarowego, takiego jak niwelatory, poziomice, taśmy czy mierniki laserowe, nie można zrobić dokładnego pomiaru przed przystąpieniem do montażu, o samym montażu już nie wspominając. Poprawny montaż ogrodzenia wymaga wykonania fundamentów o głębokości około jednego metra, a to jest trudne do zrobienia bez koparki.

Quality

Kontrola jakości

Dbamy o to, aby na każdym etapie naszej pracy wybierać produkty sprawdzone, a w fazie realizacji przestrzegać postanowień obowiązujących przepisów i norm. Nie bez przyczyny nasz slogan reklamowy brzmi: Stawiamy na jakość!

Jak sprawdzić czy firma o jakości tylko mówi, czy rzeczywiście ją tworzy? Warto zwrócić uwagę, czy fachowcy wiedzą jakimi normami mają się posługiwać, czy tworzone są projekty wykonawcze dla celów montażu oraz czy przeprowadzane są odbiory i kontrole wewnętrzne.

Gwarancja

Pełna gwarancja producenta

Posiadamy niezbędne autoryzacje potwierdzone certyfikatami (m.in. Wiśniowski, Nice, Betafence), dzięki czemu udzielamy pełnej gwarancji na produkty, tak jak przewidują to karty gwarancyjne producentów.

Czołowi producenci wymagają posiadania autoryzacji ekipy montażowej w celu udzielania gwarancji na swoje produkty. Naprawdę warto dopytać, czy firma posiada stosowne uprawnienia i certyfikaty, a także czy serwisuje produkty zgodnie z wymaganiami ich producentów. Trzeba pamiętać, że aby reklamować dowolny produkt trzeba mieć też dokument zakupu samego produktu jak i wykonania usługi. Propozycja wykonania „bez faktury” powinna dać Państwu do myślenia, czy aby na pewno firma nie chce wyzbyć się odpowiedzialności.

Gwarancja na usługi montażowe

Jesteśmy pewni swojej pracy, dlatego na każdy montaż udzielamy 5-letnią pisemną gwarancję.

Gwarancja na usługi jest wyznacznikiem solidności wykonanej pracy. Tak jak w #1 wymagane jest uzyskanie gwarancji na piśmie, gdyż w innym przypadku najprawdopodobniej nie będzie można dochodzić żadnych roszczeń.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie, także po zakończeniu prac montażowych. We własnym zakresie usuwamy wszelkie usterki, które mogą wystąpić u Państwa w okresie trwania gwarancji, a gdy ta dobiegnie końca to z chęcią zadbamy o Państwa sprzęt oferując profesjonalny serwis pogwarancyjny.

Może się okazać, że brak komunikacji między sprzedawcą a wykonawcą doprowadzi do problemów w czasie realizacji lub obniżenia estetyki wykonania. Warto zatem wszystko zlecić jednej firmie od początku do końca.

Ubezpieczenie OC

Jeśli okaże się, że w trakcie prac uszkodzimy jakiekolwiek Państwa mienie, w tym instalacje podziemne, to mogą być Państwo spokojni. Dzięki wysokiemu ubezpieczeniu OC prowadzonej działalności możemy szybko i sprawnie usunąć wszelkie szkody.

Warto dopytać czy firma posiada ubezpieczenie OC (nie jest ono niestety obowiązkowe tak jak w przypadku samochodów) i do jakiej kwoty odpowiada za uszkodzenia np. instalacji podziemnych, budynku, pojazdów itp. Przy pracach budowlanych, w szczególności prowadzonych ciężkim sprzętem, wiele rzeczy może pójść nie po Państwa myśli.