Cieszymy się, że możemy Państwu zaoferować najwyższej klasy OKNA ALUMINIOWE i z PVC, dzięki którym nie trzeba wybierać między wyglądem, a bezpieczeństwem i komfortem.

Okna marki WIŚNIOWSKI to idealnie dopracowane detale, perfekcja wykonania, nowatorskie wykończenie i wysoki standard wyposażenia. W połączeniu z profesjonalnym montażem naszych ekip, na który dajemy aż 5 lat gwarancji, otrzymają Państwo nowoczesny produkt o wieloletniej trwałości.

Działamy głównie w takich miastach jak Katowice, Chorzów, Siemianowice Śląskie, świadczymy też usługi na całym Śląsku.

Marek_Rys

Marek Ryś

Specjalista ds. sprzedaży

Rozwiń kontakt

Okna PVC – PRIMO

Okna PVC Primo

Okna PRIMO mogą być wyposażeniem najbardziej wymagających domów energooszczędnych i pasywnych. Stanowią połączenie trwałości, wysokiego poziomu termoizolacji oraz klasycznego wzornictwa.

W produkcji okien PRIMO wykorzystano technologię bezwypływkowego zgrzewu V-Perfect w standardzie. Ta metoda pozwala na łączenie naroży w oknach PVC w niezauważalny sposób.

Powierzchnię ramy można uzupełnić dedykowaną nakładką aluminiową, która nadaje wyjątkowy wygląd okna w ramach kolekcji Home Inclusive 2.0.

Okna PVC – DEVELO

Okna DEVELO oferują równie wysokie parametry techniczne, co okna z linii PRIMO: wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną, redukującą koszty utrzymania optymalnej temperatury.

W standardzie wykorzystuje się w nich technologię V-Perfect i stalowe wzmocnienie, gwarantujące bezpieczeństwo i estetykę okien przez wiele lat.

To, co je odróżnia, to oryginalny design. Minimalizm i prostota linii DEVELO sprawia, że ich wzornictwo przypomina okna wykonane z aluminium. Dlatego też może stanowić doskonałą alternatywę lub uzupełnienie stolarki aluminiowej.

OKNA ALUMINIOWE – FUTURO

Okna aluminiowe FUTURO wykonane są z trzykomorowych kształtowników z przegrodami termicznymi i wypełnione są szybą zespoloną, także dwukomorową.

Dzięki specjalnym systemom uszczelniającym w postaci uszczelek EPDM gwarantują wysoki stopień szczelności. Z kolei w przypadku systemów nierozszczelnianych wyposażone są w systemy nawiewnikowe, zapewniające prawidłową infiltrację powietrza w pomieszczeniu.

Pozwalają na zaprojektowanie przeszkleń o dużych gabarytach i wpuszczenie do wnętrza o wiele więcej światła.

Oferowane są w niemal nieograniczonej liczbie kolorów ram oraz bardzo wielu wariantach: jako okna stałe, rozwierne, uchylne, a także drzwi tarasowe, fasady i ścianki. To najbardziej kompletny zestaw, jaki możesz wykorzystać w swoim domu.

DRZWI TARASOWE PVC – PRIMO Sky Motion

Drzwi tarasowe PVC PRIMO SkyMotion i SkyMotion Max łączą w sobie zalety okien i drzwi. Skutecznie zabezpieczają dom przed intruzami, a jednocześnie pozwalają na doświetlenie jego wnętrza.

Niski próg i łatwe otwieranie sprawiają, że poruszanie się między wnętrzem a tarasem i ogrodem jest bardzo wygodne. Utrzymany jest przy tym bardzo niski współczynnik przenikania ciepła.

Oferowane są z okuciem PSK – w wersji uchylno-przesuwnej standard i automat oraz odstawno-przesuwne PAS – oraz z okuciem HST – podnoszono–przesuwne z zasuwnicą hakową w standardzie, zapewniające stabilność i lekkość działania skrzydeł nawet do 3 m szerokości. W obu opcjach również dostępna wersja RC.

Ponadto HST PRIMO w wersji SkyMotion Max oferowane są z jeszcze większym przeszkleniem.

Oczywiście drzwi PRIMO mogą być dostarczone dokładnie w tym samym kolorze, co okna.

DRZWI TARASOWE ALUMINIOWE – FUTURO

Drzwi tarasowe z aluminium ALU FUTURO dają ogromne  możliwości jeśli chodzi o dobór okien do domu. Trwałość i lekkość aluminium pozwala tworzyć duże, panoramiczne przeszklenia, także narożne, które podkreślają nowoczesny charakter budynku a równocześnie zapewniają większy dostęp do naturalnego światła.

Mogą być zastosowane w domach jednorodzinnych jak i w apartamentowcach czy hotelach, umożliając swobodne przejście na balkon, taras, czy otwartą przestrzeń ogroddu.

Zachowując najwyższe parametry termoizolacyjności, w drzwiach ALU FUTURO zastosowano próg, który idealnie licuje się z poziomem podłogi. Daje to zachwycający efekt wizualny, a jednocześnie pozwala na wygodne wchodzenie i wychodzenie, także osobom mającym problemy z poruszaniem się.

Aluminium to niezwykle trwały materiał. Drzwi tarasowe FUTURO będą funkcjonalnym elementem Twojego domu przez dekady!

Zdobądź więcej informacji oraz indywidualną wycenę!