Wybór okien to jedna z ważniejszych decyzji, która ma ogromny wpływ na wnętrze i zewnętrzny wygląd Twojego domu. Decydując się na oferowane przez nas okna nie musisz wybierać między wyglądem, a bezpieczeństwem i komfortem. Okna aluminiowe i PVC marki WIŚNIOWSKI to idealnie dopracowane detale, perfekcja wykonania, nieoczywiste wykończenie i wysoki standard wyposażenia. W połączeniu z profesjonalnym montażem naszych ekip, wykonanym zgodnie ze wszystkimi zaleceniami producenta, to gwarancja dźwiękoszczelności, termoizolacji i stabilności.

Michał Urbańczyk

Michał Urbańczyk

Kierownik salonu sprzedaży

Rozwiń kontakt

ZOPATRZENIE HURTOWE

Tomasz Moskal

Tomasz Moskal

Specjalista ds. sprzedaży

Rozwiń kontakt
Okna PVC Primo

Okna PVC PRIMO

To połączenie trwałości, wysokiego poziomu termoizolacji oraz klasycznego wzornictwa. Okna PRIMO mogą być wyposażeniem nawet bardzo wymagających domów energooszczędnych i pasywnych. W produkcji okien PRIMO wykorzystano technologię bezwypływkowego zgrzewu V-Perfect w standardzie. Ta metoda pozwala na łączenie naroży w oknach PVC w niezauważalny sposób. Powierzchnię ramy można uzupełnić dedykowaną nakładką aluminiową, która nadaje wyjątkowy wygląd okna w ramach kolekcji Home Inclusive 2.0.

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe FUTURO

Brama garażowa UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Te współczynniki wpływają nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji bramy garażowej, ale również na zachowanie jej walorów estetycznych przez lata. Brama UniTherm powstała na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne to doskonały sposób na zapewnienie dodatkowego elementu bezpieczeństwa w Twoim domu. Dzięki automatycznym systemom napędowym mogą uzupełniać się z resztą elementów w inteligentnym domu. Szeroki wybór kolorów w każdej opcji technicznej pozwala na swobodne dopasowanie rolety do koloru elewacji i ram okien.

Rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety zewnętrzne  natynkowe SK45

Rolety zewnętrzne natynkowe SK45
Informacje techniczne:
Typ pancerza – PA39
Max. Szerokość 2,8 m
Max. Powierzchnia – 6 m2

Rolety zewnętrzne nadstawne REVO VEGAS

Rolety zewnętrzne
nadstawne REVO VEGAS

Typ pancerza – PA39
Max. Szerokość 2,8 m
Max. Powierzchnia – 6 m2

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Rolety zewnętrzne
podtynkowe INTEGRO SP90

Typ pancerza – PA39
Max. Szerokość 2,8 m
Max. Powierzchnia – 6 m2”