Ogrodzenie posesyjne

“System Ogrodzeniowy” oznacza: bramy, furtki, segmenty ogrodzeniowe, słupki oraz akcesoria montażowe, czyli wszystkie niezbędne elementy, aby funkcjonalnie ogrodzić teren.

Zamawiając kompletny system, zyskujesz ujednolicony wygląd całego ogrodzenia. Masz pewność, że będzie łatwe w montażu.

Oczywiście możemy też zamontować całe ogrodzenie – dysponujemy tutaj ogromnym doświadczeniem.

Łukasz Malina

Specjalista ds. sprzedaży

Zapraszam do kontaktu

Wzory

Modern

wzór ogrodzenie modern

Lux

Ogrodzenie lux

Premium

Ogrodzenie premium

Modern

Ogrodzenie

Vario

Ogrodzenie brama

Classic

Basic

Basic

Bramy przesuwne ręczne i z napędem
niezawodna praca w każdych warunkach

Brama

BRAMA PRZESUWNA RĘCZNIE

Brama

BRAMA Z NAPĘDEM

Bramy dwuskrzydłowe ręczne i z napędem oraz furtki
pełne poczucie bezpieczeństwa

Brama

BRAMA DWUSKRZYDŁOWA RĘCZNA

Brama skrzydłowa

BRAMA DWUSKRZYDŁOWA Z NAPĘDEM

Furtka

FURTKA

Segmenty ogrodzeniowe i słupy
wszystko w Twoim stylu

Ogrodzenia
Brama dom

Ogrodzenia murowane

Dostarczamy Państwu ogrodzenia murowane polskiego lidera z zakresu produkcji betonowych elementów ogrodzeń – firmy Joniec. Ogólnie można wyróżnić dwa poniższe rodzaje ogrodzeń murowanych.

Ogrodzenia łupane

Ogrodzenia łupane świetnie komponują się zarówno z ogrodem i resztą przydomowej przestrzeni oraz z nowoczesną i tradycyjną architekturą domów. Wyraźnie oddzielają prywatną powierzchnię działki od ulicy.
Bloczki ogrodzeniowe mają powierzchnię przypominającą naturalne kamienie, a szeroki wybór kolorów pozwala na połączenie ich z niemal każdą aranżacją. Co ważne, ich struktura odporna jest na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu ogrodzenia służą właścicielom przez długie lata.

Ogrodzenie

Ogrodzenia modułowe

Podstawową zaletą ogrodzeń z tej kategorii jest łatwość montażu i wielość rozwiązań aranżacyjnych. Znajdujące się w naszej ofercie ogrodzenia modułowe wyróżnia przede wszystkim elegancka i klasyczna estetyka, która pozwala na dopasowanie komponentów do domów wzniesionych w stylu zarówno nowoczesnym jak i tradycyjnym. Bloczki pozwalają na zbudowanie zarówno niskiej podmurówki i wąskich słupków uzupełnionych o przęsła, jak i pełnego muru całkowicie zasłaniającego posesję.

Ogrodzenia modułowe

Ogrodzenia gabionowe

Ogrodzenia stalowe wypełnione kamieniem, szkłem lub dowolnym innym materiałem wypełniającym, to bardzo estetyczne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prywatność we własnym ogrodzie.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich zabezpieczeń antykorozyjnych nasze ogrodzenia gabionowe są bardzo trwałe i zachowują estetyczny wygląd przez długie lata. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która oferuje wykonawstwo ogrodzeń gabionowych malowanych proszkowo. Przykładamy ogromną uwagę do jakości montażu, dzięki czemu nie uszkadzamy powłok malarskich przy układaniu kamieni.
Oferujemy Państwo kompleksowe wykonanie ogrodzeń gabionowych, wraz z dostawą i montażem wypełnienia, a także z podświetleniem brył szklanych diodami LED.
Aby uzyskać więcej informacji odnośnie dostępnych wypełnień prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Ogrodzenia gambinowe