Ogrodzenia Posesyjne

OGRODZENIA POSESYJNE

Kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI to funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetyka.

Bezpośredni kontakt:
+48 536 789 911

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W KOMPLETNY SYSTEM OGRODZENIOWY?

Określenie „System Ogrodzeniowy” oznacza: bramy, furtki, segmenty ogrodzeniowe, słupki oraz akcesoria montażowe, czyli wszystkie niezbędne elementy, aby funkcjonalnie ogrodzić teren. Zamawiając kompletny system, zyskujesz ujednolicony wygląd całego ogrodzenia. Masz pewność, że będzie łatwe w montażu. W dodatku całe ogrodzenie można zamówić w jednym miejscu, nie tracąc czasu i energii na poszukiwania. Firma WIŚNIOWSKI oferuje kompletne systemy ogrodzeniowe dostępne w Sieci Sprzedaży na terenie kraju i poza jego granicami.

DLACZEGO ZNAK CE NA BRAMIE GWARANTUJE BEZPIECZEŃSTWO?

Znak CE oznacza bramę, która spełnia wymagania normy europejskiej EN 13241-1. Norma ta stawia wszystkim producentom bram wysokie wymagania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia. Rozwiązania stosowane w bramach WIŚNIOWSKI: wyłącznik przeciążeniowy, listwa zderzakowa, lampa sygnalizacyjna, fotokomórki, listwy bezpieczeństwa gwarantują bezpieczną pracę bramy.

JAK ZAPLANOWAĆ OGRODZENIE

RÓŻNE WARIANTY WYKONANIA

Segmenty, słupki systemowe, brama i furtka wykonane ze stali

ogrodzenia_i_bramy_posesyjne_wisniowski_segmenty_i_slupki

Segmenty, brama i furtka wykonane ze stali, zamontowane do słupków murowanych

ogrodzenia_i_bramy_posesyjne_wisniowski__segmenty_ogrodzeniowe_

Segmenty i słupki systemowe stalowe, montowane na podmurówce

ogrodzenia_i_bramy_posesyjne_wisniowski_segmenty_i_slupki_na_podmurowce

DOBÓR SZEROKOŚCI SEGMENTÓW W JEDNEJ LINII

Bok ogrodzenia składa się z segmentów o jednakowych szerokościach, wykonanych „na wymiar”

Bok ogrodzenia składa się z segmentów z typoszeregu, ostatni element wykonany „na wymiar”

ROZWIĄZANIA NA TERENACH POCHYŁYCH

Schodkowanie segmentów ogrodzeniowych

Skośne segmenty ogrodzeniowe

BRAMA WJAZDOWA

Brama przesuwna jest uniwersalnym rozwiązaniem zamknięcia wjazdu. Skrzydło nie zajmuje miejsca w świetle wjazdu, przesuwa się po wewnętrznej stronie ogrodzenia nie dotykając gruntu. Istnieje możliwość zastosowania dwóch kier otwierania bramy L i P.

Bramę dwuskrzydłową możemy zamontować wszędzie, gdzie jest wystarczająca ilość wolnego miejsca na swobodne otwarcie skrzydeł.

Furtka powinna zapewniać swobodne wejście na posesję i być nieodłącznym elementem ogrodzenia. Może otwierać się w dowolnym kierunku.

Skrzynka na listy powinna być usytuowana w pobliżu furtki. Umieszczona w segmencie komponuje się za całością ogrodzenia.

Kwestię obecności pojemników na śmieci na naszej działce możemy łatwo rozwiązać budując altankę, mur lub parkan wykończony dodatkowymi furtkami lub segmentami.

Kwestię obecności pojemników na śmieci na naszej działce możemy łatwo rozwiązać budując altankę, mur lub parkan wykończony dodatkowymi furtkami lub segmentami.

Jeżeli w linii ogrodzenia znajdują się przeszkody: drzewa, krzewy, słupy, skrzynki elektryczne, trzeba je odpowiednio ominąć.

Jeżeli musimy zapewnić wygodny dostęp do mediów znajdujących się w różnych częściach działki, możemy do tego celu wykorzystać dodatkowe furtki lub bramy.

ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE

TRWAŁOŚĆ NA LATA

Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.

EFEKTYWNA OCHRONA

Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.

SYSTEM DUPLEX – PODWÓJNA OCHRONA

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będa wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.

SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH

Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.

W razie pytań zapraszamy Państwa do konsultacji z naszym działem handlowym +48 536 789 911 valla@valla.pl