Ogrodzenia murowane

Ogrodzenia murowane

Dostarczamy Państwu ogrodzenia murowane polskiego lidera z zakresu produkcji betonowych elementów ogrodzeń – firmy Joniec. Ogólnie można wyróżnić dwa poniższe rodzaje ogrodzeń murowanych.

Bezpośredni kontakt:
+48 533 029 262

Ogrodzenia łupane

Ogrodzenia łupane świetnie komponują się zarówno z ogrodem i resztą przydomowej przestrzeni oraz z nowoczesną i tradycyjną architekturą domów. Wyraźnie oddzielają prywatną powierzchnię działki od ulicy. Bloczki ogrodzeniowe mają powierzchnię przypominającą naturalne kamienie, a szeroki wybór kolorów pozwala na połączenie ich z niemal każdą aranżacją. Co ważne, ich struktura odporna jest na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu ogrodzenia służą właścicielom przez długie lata.

Ogrodzenia modułowe

Podstawową zaletą ogrodzeń z tej kategorii jest łatwość montażu i wielość rozwiązań aranżacyjnych. Znajdujące się w naszej ofercie ogrodzenia modułowe wyróżnia przede wszystkim elegancka i klasyczna estetyka, która pozwala na dopasowanie komponentów do domów wzniesionych w stylu zarówno nowoczesnym jak i tradycyjnym. Bloczki pozwalają na zbudowanie zarówno niskiej podmurówki i wąskich słupków uzupełnionych o przęsła, jak i pełnego muru całkowicie zasłaniającego posesję.

W razie pytań zapraszamy Państwa do konsultacji z naszym działem handlowym +48 533 029 262 system@valla.pl