Wystąpił problem z istniejącą bramą lub ogrodzeniem? Ekipa montażowa wykonuje swoje prace w sposób nieodpowiedni? Warto zlecić ekspertyzę lub odbiór wykonania prac doświadczonemu fachowcowi.

Marcin Ćwirko

Marcin Ćwirko

Dyrektor zarządzający

Ekspertyzy techniczne

Często jedynym sposobem, aby przekonać wykonawcę do naprawy swoich błędów jest właśnie tego typu ekspertyza. Później pozostaje jedynie Sąd, a tam też wymagane są dowody…

Wykonaliśmy dziesiątki ekspertyz technicznych dotyczących nieprawidłowego montażu bram i ogrodzeń. Niektóre z nieprawidłowości prezentujemy w poniższej galerii.

Odbiory robót montażowych

Nie chcemy wróżyć niczego złego, ale „fachowcy” wiedzą co i jak zrobić, aby Klient nie zwrócił uwagi na niepoprawnie wykonany lub zamontowany element. Nie musicie się Państwo znać na budownictwie, bo każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie, a naszą są właśnie bramy i ogrodzenia. Specjalnie dla Państwa świadczymy usługi wykonywania odbiorów technicznych, które prowadzimy w Państwa imieniu. Nierzetelny wykonawca nie wciśnie naszemu przedstawicielowi żadnego przysłowiowego „kitu”.

Podczas odbioru sprawdzanych jest od kilkunastu do kilkudziesięciu pozycji w zależności od rodzaju inwestycji. Jeśli stwierdzimy nieprawidłowości, to wykonamy dla Państwa kosztorys ich naprawy, który jest podstawą do obniżenia ceny, jeśli wykonawca nie usunie tych usterek. W tej cenie można też zlecić wykonanie napraw innej firmie. A jeśli takich nieprawidłowości nie znajdziemy, to należy się cieszyć z dobrego wykonania. Bo dobrego fachowca to ze świecą szukać.