Wystąpił problem z istniejącą bramą lub ogrodzeniem? Ekipa montażowa wykonuje swoje prace w sposób nieodpowiedni? Warto zlecić ekspertyzę lub odbiór wykonania prac doświadczonemu fachowcowi.

Marcin Ćwirko

Dyrektor zarządzający

Zapraszam do kontaktu

Ekspertyzy techniczne

Jeśli zauważyli Państwo pewnie nieprawidłowości w funkcjonowaniu bramy lub w trwałości/wyglądzie ogrodzenia, a wykonawca nie poczuwa się do winy, to warto zlecić wykonanie ekspertyzy technicznej doświadczonej i solidnej firmie – czyli na przykład nam.

Jest to oficjalny dokument, który stwierdza stan faktyczny, opisuje ewentualne błędy lub nieprawidłowości i daje wskazówki co do ich usunięcia.

Często jedynym sposobem, aby przekonać wykonawcę do naprawy swoich błędów jest właśnie tego typu ekspertyza. Później pozostaje jedynie Sąd, a tam też wymagane są dowody…

Wykonaliśmy dziesiątki ekspertyz technicznych dotyczących nieprawidłowego montażu bram i ogrodzeń. Niektóre z nieprawidłowości prezentujemy w poniższej galerii.

Odbiory robót montażowych

Nie chcemy wróżyć niczego złego, ale „fachowcy” wiedzą co i jak zrobić, aby Klient nie zwrócił uwagi na niepoprawnie wykonany lub zamontowany element. Nie musicie się Państwo znać na budownictwie, bo każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie, a naszą są właśnie bramy i ogrodzenia. Specjalnie dla Państwa świadczymy usługi wykonywania odbiorów technicznych, które prowadzimy w Państwa imieniu. Nierzetelny wykonawca nie wciśnie naszemu przedstawicielowi żadnego przysłowiowego „kitu”.

Podczas odbioru sprawdzanych jest od kilkunastu do kilkudziesięciu pozycji w zależności od rodzaju inwestycji. Jeśli stwierdzimy nieprawidłowości, to wykonamy dla Państwa kosztorys ich naprawy, który jest podstawą do obniżenia ceny, jeśli wykonawca nie usunie tych usterek. W tej cenie można też zlecić wykonanie napraw innej firmie. A jeśli takich nieprawidłowości nie znajdziemy, to należy się cieszyć z dobrego wykonania. Bo dobrego fachowca to ze świecą szukać.