Drzwi do naszego domu muszą dawać poczucie bezpieczeństwa, a co za tym idzie stan pewności i niezależności. To w drzwiach mijamy się codziennie z naszymi domownikami, witamy w nich gości. Stanowią wizytówkę naszego domu, dobrze komponując się z elewacją i otoczeniem.

Michał Urbańczyk

Kierownik salonu sprzedaży

Zapraszam do kontaktu
Drzwi

Aluminiowe drzwi
zewnętrzne CREO

Linia CREO ro idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie oryginalność i nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań. To stabilne i odporne na odkształcenia drzwi aluminiowe z obustronnym panelem nakładkowym. Cała powierzchnia skrzydła jest zlicowana z powierzchną ościeżnicy tworząc spójną i elegancką powierzchnię. Drzwi CREO dzięki specjalnemu wypełnieniu skrzydła i profilom aluminiowym są drzwiami ciepłymi. Wyposażenie drzwi zostało tak zaprojektowane, aby zapewnić trwałość, bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Drzwi

Aluminiowo-stalowe drzwi
zewnętrzne NOVA

Stalowo-aluminiowe drzwi NOVA łączą świetne parametry techniczne z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Ta kolekcja to 39 zdefiniowanych wzorów, z możliwością dopasowania kolorów w palecie RAL, struktur, dekorów i oklein drewnopodobnych. W standardzie umieszczony został trzypunktowy zamek automatyczny, który gwarantuje szczelność drzwi na działanie wody i wiatru. Drzwi NOVA można zamontować, bez obaw o wytrzymałość, w miejscach niezadaszonych.

Aluminiowe drzwi
zewnętrzne DECO

Kolekcja DECO to jakość i wszechstronność zastosowania w swojej klasie cenowej. Ekonomiczne, praktyczne i mądrze zaprojektowane dodatkowo gwarantujące komfort i bezpieczeństwo. Skrzydło drzwi zbudowane jest w oparciu o profile aluminiowe różnaj grubości. Takie rozwiązanie gwarantuje możliwość wyboru i dopasowania do potrzeb obiektu mieszkalnego. Kolekcja dostępna jest w trzech wariantach: DECO PLU, DECO BASIC, DECO LIGHT