Bramy garażowe

Bramy garażowe współcześnie muszą zapewniać nie tylko bezpieczeństwo, ale także wyróżniać się nowoczesnym designem i sprawną ergonomią. W Valla.pl wiemy o tym doskonale i od lat zapewniamy naszym Klientom nowoczesne rozwiązania, a zarazem szeroki wybór wyposażenia.

 

Nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży, ale też skutecznie montujemy bramy garażowe. Katowice i Śląsk to region, z którym jesteśmy związani i gdzie koncentrujemy swoją działalności. Ale nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. W ofercie Valla.pl znajdą Państwo bramy segmentowe, roletowe, rozwierne, uchylne, bramy garażowe Wiśniowski.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bram garażowych o różnorodnych parametrach. Każdy z prezentowanych modeli bram ma swoją specyfikę i odrębne walory. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Bramy segmentowe PRIME

Wyobraź sobie bramy garażowe nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem. Taka jest brama PRIME.

Bramy segmentowe UniTherm

Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji bramy garażowej, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata.

Bramy segmentowe UniPro

Bramy UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Jest to brama garażowa segmentowa ciepła (współczynnik przenikania ciepła bramy garażowej U = 1,0 [W/m2xK]) przeznaczona szczególnie do garaży ogrzewanych.

Brama uchylna

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram garażowych na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.

Bramy roletowe

bramach roletowych komfort staje się standardem. Wszystkie bramy roletowe wyposażone są w standardzie w napęd. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem.

Bramy rozwierne

Nowoczesne podejście do tradycyjnych rozwiązań. Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.

W razie pytań zapraszamy Państwa do konsultacji z naszym działem handlowym +48 733 323 245 valla@valla.pl