Michał Urbańczyk

Kierownik salonu sprzedaży

Zapraszam do kontaktu
Bramy garażowe WIŚNIOWSKI PRIME

Brama segmentowa PRIME

Bramy garażowe PRIME to równowaga między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem. Segmenty bramy zbudowane są z paneli INNOVO 60 mm. To unikalny panel o zamkniętej budowie, 5-warstwowym zgięciu blachy w miejscu mocowania zawiasów, zapewniający mocną konstrukcję. Wypełnienie ciepłą pianką oraz systemy uszczelnień i osłon przekładają się na świetne parametry termoizolacji bramy garażowej. Panel INNOVO dostępny jest w dwóch wersjach: bez przetoczeń „G” oraz z przetoczeniami wysokimi „W”

Brama segmentowa UniPro

Brama UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu ogrzewanego. To ciepła brama garażowa, której współczynnik przenikania ciepła jest zbliżony do okien wielokomorowych stosowanych w budownictwie energooszczędnym. Taki efekt uzyskano dzięki wypełnieniom pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym.

Brama roletowa

Brama roletowa

W bramach roletowych komfort staje się standardem. Wszystkie bramy wyposażone są w standardzie napęd. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w estetycznej skrzynce. Dzięki temu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem przeznaczając ją np. na oświetlenie. Ten typ bramy posiada blokady kurtyny, zabezpieczające przed podniesieniem z zewnątrz, aretki – zapewniające dystans między profilami podczas zwijania kurtyny, awaryjne otwieranie bramy od wewnątrz i z zewnątrz. Do wyboru przygotowane zostały dwa rodzaje profili – 77 i 100 mm.

Bramy garażowe WIŚNIOWSKI UniTherm

Brama segmentowa UniTherm

Bramy garażowe UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Te współczynniki wpływają nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji bramy garażowej, ale również na zachowanie jej walorów estetycznych przez lata. Brama UniTherm powstała na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień.

Brama uchylna

Brama uchylna

To jedna z najbardziej popularnych bram na rynku. Jej konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie. Uchylna brama garażowa to skrzydło wykonane z blachy stalowej ocynkowanej lub blachy stalowej ocynkowanej perforowanej, elementy ościeżnicy zespolone ze sobą za pomocą połączeń skręcanych, układ sprężyn wspomagających podnoszenie i opuszczanie skrzydła bramy i poprzeczka łącząca prowadnice poziome oraz ślizgi boczne.

Brama rozwierana

Brama rozwierna

To najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją przystępnej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań. Skrzydło i ościeżnica bramy garażowej wykonane jest z kształtowników stalowych ocynkowanych, bez przegrody termicznej. Elementy ościeżnicy zespolone są ze sobą za pomocy połączeń skręcanych. Ograniczniki zawiasów zabezpieczają przed opadnięciem skrzydła. W wariancie można zamówić bramę w wersji z ociepleniem, poprawiając przy tym izolacyjność cieplną garażu.