Dla domu

Ogrodzenia murowane

Dostarczamy Państwu ogrodzenia murowane polskiego lidera z zakresu produkcji betonowych elementów ogrodzeń – firmy Joniec. Ogólnie można wyróżnić dwa poniższe rodzaje ogrodzeń murowanych.

Ogrodzenia gabionowe

Ogrodzenia stalowe wypełnione kamieniem, szkłem lub dowolnym innym materiałem wypełniającym, to bardzo estetyczne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prywatność we własnym ogrodzie.

Przesłony J-WALL

Z myślą o osobach, które pragną zaznać prywatności we własnym ogrodzie i uwolnić się od ciągłych spojrzeń przechodniów i sąsiadów wprowadziliśmy do oferty przesłony do ogrodzeń panelowych J-WALL.

Profesjonalny montaż

Całkowicie bezcelowa jest inwestycja w dobre produkty, które nie zostaną poprawnie zamontowane. Przeczytaj dlaczego warto zlecić montaż właśnie nam!

Ekspertyzy i odbiory montażu

Występuje problem z istniejącą bramą lub ogrodzeniem? Ekipa montażowa wykonuje swoje prace w sposób nieodpowiedni? Warto zlecić ekspertyzę lub odbiór wykonania prac doświadczonemu fachowcowi.

Środki czyszczące i impregnujące

Oferujemy Państwu szeroką gamę specjalistycznych preparatów do impregnacji, renowacji i czyszczenia materiałów budowlanych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z filmami promocyjnymi.

W razie pytań zapraszamy Państwa do konsultacji z naszym działem handlowym valla@valla.pl